Dnes je: ,   meniny má: (zajtra: )

Tlačiarenská výroba
Tlačiarenská výroba

Polygrafická výroba ponukových a reklamných materiálov, publikácií, kalendárov a ostatných tlačovín každého druhu.

Čítaj viac ...
Letáky, plagáty, brožúry, prospekty, katalógy
Letáky, plagáty, brožúry, prospekty, katalógy

Katalógy a letáky patria medzi tlačoviny, ktoré sú využívané hlavne na prezentáciu produktov spoločnosti.

Čítaj viac ...
Periodické publikácie, noviny, časopisy
Periodické publikácie, noviny, časopisy

Tlač celoštátnych a lokálnych denníkov, periodicky vydávaných časopisov.

Čítaj viac ...
Kalendáre, pohľadnice, pozvánky, oznámenia
Kalendáre, pohľadnice, pozvánky, oznámenia

Kalendáre, diáre so všeobecným motívom, na mieru a reklamné špecializované kalendáre.

Čítaj viac ...
Vizitky, hlavičkové papiere, štítky, etikety
Vizitky, hlavičkové papiere, štítky, etikety

Firemné tlačoviny patria medzi najdôležitejšie komunikačné kanály s verejnosťou.

Čítaj viac ...
Plnofarebné katalógy
Čítaj viac
Knihárske spracovanie
Čítaj viac
Kalendáre, diáre
Čítaj viac
Cenová kalkulácia
Čítaj viac

Tlač katalógov

Katalógy a iné brožúry sú jednou z najbežnejších tlačovín na trhu. Staráme sa o lacnú tlač katalógov a tlač brožúr pre väčšinu našich zákazníkov a preto sme nadobudli skúseností práve s lacnou tlačou katalógov a lacnou tlačou brožúr. Katalógy a brožúry tlačíme v štandardných formátoch DL, A5, A4, A3, ale aj v neštandardnom prevedení napríklad 210 x 210 mm, 280 x 120 mm. Pomôžeme Vám samozrejme s výberom tej najefektívnejšie varianty, ktorej výsledkom je lacná tlač katalógov alebo lacná tlač brožúr na mieru zákazníkovi. Vyberať môžete z veľkej škály materiálov pre obálku katalógov a brožúr, čo platí taktiež pre tlač vnútorných listov katalógov a brožúr. Rovnako tak je možné vybrať si pre katalóg aj rôzne varianty povrchových úprav, ako napríklad lesklé lamino, alebo matné lamino.

Katalógy a brožúry sú vizitkou Vašej spoločnosti. Katalóg by mal byť vhodne štruktúrovaný tak, aby sa v ňom jednoducho hľadalo a ľudia sa v ňom ľahko vyznali.

Katalógy: tlačená forma reklamy

Po tlači katalógov siahne firma, ktorá si uvedomuje, že profesionálny prístup je cestou k úspechu a katalóg alebo brožúra je tradičnou súčasťou komunikácie. Kvalitné katalógy a brožúry odlíši kvalitné firmy v obore od ostatných. Tlač katalógov vykonávame pod jednou strechou vrátane kompletizácie. Tlač katalógov a brožúr zvládame vo veľmi rýchlych termínoch.

Katalógy a brožúry - ponúkame ofsetovú tlač katalógov s veľmi krátkymi dodacími termíny (väčšinou do týždňa od schválenia korektúry katalógu alebo brožúry), tlač katalógov už je potom otázkou niekoľkých dní podľa objemu. Ponúkame aj malonákladová tlač katalógov a brožúr na digitálnych strojoch vhodný pre menšie série katalógov a brožúr.

Katalóg by mal byť vhodne štruktúrovaný tak, aby sa v ňom jednoducho hľadalo a ľudia sa v katalógu ľahko vyznali. Katalógy a brožúry sú vhodné takmer pre každú firmu naprieč trhom. Tlač katalógov musí byť samozrejme kvalitný. Tlač katalógov na ofsetových strojoch je ekonomicky výhodný pri väčších nákladov od stoviek kusov. Pre malé náklady ponúkame digitálnu tlač.

Lacná tlač katalógov

Takmer každá moderná firma v dnešnej dobe potrebuje a využíva tlač katalógov, tlač cenníkov, tlač prospektov, tlač prezentácií alebo tlač iných publikácií. Túto problematiku vieme efektívne riešiť, pretože sme lacná plne vybavená tlačiareň, ponúkame lacnú tlač všetkých druhov tlačovín. Naša tlačiareň je vybavená strojmi pre lacnú expresnú ofsetovú tlač, ale aj pre lacnú malonákladovú digitálnu tlač.

Tlač katalógov realizujeme na technológiách, ktoré sú pre to najvhodnejšie. Dôležité aká je grafika, použitý papier, náklad, rozsah atď ...

Grafické služby to nie je len grafika, ale aj optimálne použitie materiálov, tvarov a druhov výrobkov. Tlač katalógov je možné realizovať pomocou technológie rotačná tlač, hárková tlač, digitálna tlač.

Pre zistenie ceny tlače katalógu vyplňte náš formulár Cenová kalkulácia alebo napíšte nášmu tlačovému špecialistovi, ktorý Vám pomôže zostaviť tú najlepšiu cenovú kalkuláciu, ktorú vám expresne zašleme.

Tlač katalógov - technické možnosti

Technológia tlače: ofsetová tlač

Materiál: BO, kriedové, grafické papiere (Ospap, Antalis, Europapier ...), eko papiere

Formát: od A7 do A2

Farebnosť: čiernobiely, CMYK, Pantone

Knihárske spracovanie: falc, big, orez, vkladanie letákov

Povrchová úprava: lamino, lak, výsek


Tlač katalógov

Tlač katalógov

Po tlači katalógov siahne firma, ktorá si uvedomuje, že profesionálny prístup je cestou k úspechu a katalóg alebo brožúra je tradičnou súčasťou komunikácie. Kvalitné katalógy a brožúry odlíši kvalitné firmy v obore od ostatných.

Čítaj viac

Digitálna tlač

Digitálna tlač

Digitálna tlač je spôsob tlače, ktorý umožňuje bez ďalšieho medzikroku vytvoriť tlačovinu priamo z počítača, a to už od jedného kusu. Digitálna tlač v súčasnej dobe nahrádza ofsetovú tlač najmä pre publikácie v malých nákladoch.

Čítaj viac

Tlač letákov

Tlač letákov

Leták patrí medzi často používané tlačivá, najčastejšie pre propagačné účely a je tradičnou súčasťou komunikácie. Zvoliť môžete z niekoľkých druhov papiera, od tlače čiernobieleho až po plnofarebný na kriedový papier.

Čítaj viac