Dnes je: ,   meniny má: (zajtra: )

Tlačiarenská výroba
Tlačiarenská výroba

Polygrafická výroba ponukových a reklamných materiálov, publikácií, kalendárov a ostatných tlačovín každého druhu.

Čítaj viac ...
Letáky, plagáty, brožúry, prospekty, katalógy
Letáky, plagáty, brožúry, prospekty, katalógy

Katalógy a letáky patria medzi tlačoviny, ktoré sú využívané hlavne na prezentáciu produktov spoločnosti.

Čítaj viac ...
Periodické publikácie, noviny, časopisy
Periodické publikácie, noviny, časopisy

Tlač celoštátnych a lokálnych denníkov, periodicky vydávaných časopisov.

Čítaj viac ...
Kalendáre, pohľadnice, pozvánky, oznámenia
Kalendáre, pohľadnice, pozvánky, oznámenia

Kalendáre, diáre so všeobecným motívom, na mieru a reklamné špecializované kalendáre.

Čítaj viac ...
Vizitky, hlavičkové papiere, štítky, etikety
Vizitky, hlavičkové papiere, štítky, etikety

Firemné tlačoviny patria medzi najdôležitejšie komunikačné kanály s verejnosťou.

Čítaj viac ...
Plnofarebné katalógy
Čítaj viac
Knihárske spracovanie
Čítaj viac
Kalendáre, diáre
Čítaj viac
Cenová kalkulácia
Čítaj viac

Tlačiarenská výroba - Portfolio

Tlač katalógov, letákov

Tlač katalógov, letákovKatalógy a iné brožúry sú jednou z najbežnejších tlačovín na trhu. Staráme sa o lacnú tlač katalógov a tlač brožúr pre väčšinu našich zákazníkov a preto sme nadobudli skúseností práve s lacnou tlačou katalógov a lacnou tlačou brožúr. Katalógy a brožúry tlačíme v štandardných formátoch DL, A5, A4, A3, ale aj v neštandardnom prevedení napríklad 210 x 210 mm, 280 x 120 mm.

Letáky a plagáty sú tradičnou formou reklamy a dobre vytvorený leták s ponukou služieb si rado pozrie stále veľké množstvo spotrebiteľov. Reklama na internete alebo v masmédiách nemusí ovplyvniť každého a zvlášť nie staršiu generáciu alebo konzervatívny časť populácie.

Tlač kníh, brožúr

Tlač kníh, brožúrPre našu tlačiareň nie je problém žiadna tlač, kladieme dôraz na cenu, vysokú kvalitu a rýchlosť. Lacná tlač kníh, lacná tlač výročnej správy, alebo tlač akejkoľvek publikácie je pre nás dennou rutinou, ktorú zvládame s maximálnou starostlivosťou a servisom zákazníkovi. Nízka cena ofsetovej tlače kníh, ale aj nízka cena digitálnej tlače nie je podľa nás výsada, ale právo pre každého zákazníka, ktorý potrebuje tlačiť.

Po tlači brožúr siahne firma, ktorá si uvedomuje, že profesionálny prístup je cestou k úspechu a brožúra je tradičnou súčasťou komunikácie. Kvalitné brožúry odlíši kvalitné firmy v obore od ostatných. Tlač brožúr vykonávame pod jednou strechou vrátane kompletizácie. Tlač brožúr zvládame vo veľmi rýchlych termínoch.

Tlač časopisov, novín, periodík

Tlač časopisov, novín, periodíkMedzi naše služby patrí aj vysoko kvalitná tlač časopisov. Časopisy spadajú do skupiny tzv periodických publikácií, ktoré sú poväčšinou určené pre konkrétnu, cieľovú a tematicky zodpovedajúcu skupinu zákazníkov. Časopisy a tlač časopisov sa líšia napríklad od tlače novín výraznejšou a bohatšou grafickou úpravou, tlačovými materiálmi, ako je samozrejme papier, farby, ale aj výsledné väzby.

Tlač kalendárov, diárov

Tlač kalendárov, diárovV dnešnej dobe sú stále častejšie kalendáre ako reklamný predmet. Kalendáre majú veľkú reklamnú silu za relatívne malé peniaze. Zaujímavý kalendár, ktorý Vaši partneri dostanú, bude pripomínať Vašu firmu po celý rok. Je možné tlačiť kalendáre čiernobiele alebo farebné, sme pripravení vám poradiť a vytlačiť kalendár podľa vašich predstáv. Tlač kalendárov nie je záležitosťou na poslednú chvíľu, ale vďaka našim výrobným kapacitám sme schopní zabezpečiť tlač kalendárov aj v urgentných termínoch.

Tlač poznámkových blokov

Písali ste si doteraz poznámky na reklamné bloky od iných firiem? Využite tieto tlačoviny lepšie - vyrobíme Vám obľúbené poznámkové bloky s Vaším motívom a reklamu Vašej spoločnosti bude robiť ten, kto blok bude používať a informácie vytlačené na každom liste sa tak dostanú do širokého okruhu ľudí.

Veľmi rýchlo a za rozumné ceny dodávame poznámkové bloky vo formáte A4, A5 a A6 o počte 30/50/100 listov. Poradíme si s akýmkoľvek formátom, rozsahom listov a prevedením reklamného bloku. Dierovanie pre zakladače potom umožní jednoduchú a prehľadnú archiváciu.

Tlač vizitiek, firemné tlačoviny

Tlač vizitiek, firemné tlačovinyTlač vizitiek prebieha technológiou ofsetovej alebo digitálnej tlače. Rozmery vizitky sú 90x55mm alebo 85x55mm. Papier na vizitky môže byť ľubovoľný podľa vzorkovníka od bežných natieraných papierov po špeciálne papiere. Štandardný formát dát pre tlač vizitiek je PDF.

V prípade vášho želania vieme vizitky vytlačiť aj na širokú škálu ďalších papierov. Vizitky tlačíme vo vynikajúcej kvalite a robíme maximum pre dokonalý tlačový výstup a vašu spokojnosť.

Vysekávanie, dierovanie

Vysekávanie, dierovaniePomocou špeciálnych razníc vieme zabezpečiť výseky z papiera akéhokoľvek tvaru alebo otvoru. Využívame ich hlavne pri netradičných tvaroch tlačovín, etikiet, pri obaloch na spisy alebo obaloch z hladkej či vlnitej lepenky. Na bežné tlačoviny ako sú napríklad obaly so záložkou máme vyrobené širšie spektrum výsekových foriem, čím Vám vieme zabezpečiť ich lacnejšiu výrobu.


Tlač katalógov

Tlač katalógov

Po tlači katalógov siahne firma, ktorá si uvedomuje, že profesionálny prístup je cestou k úspechu a katalóg alebo brožúra je tradičnou súčasťou komunikácie. Kvalitné katalógy a brožúry odlíši kvalitné firmy v obore od ostatných.

Čítaj viac

Digitálna tlač

Digitálna tlač

Digitálna tlač je spôsob tlače, ktorý umožňuje bez ďalšieho medzikroku vytvoriť tlačovinu priamo z počítača, a to už od jedného kusu. Digitálna tlač v súčasnej dobe nahrádza ofsetovú tlač najmä pre publikácie v malých nákladoch.

Čítaj viac

Tlač letákov

Tlač letákov

Leták patrí medzi často používané tlačivá, najčastejšie pre propagačné účely a je tradičnou súčasťou komunikácie. Zvoliť môžete z niekoľkých druhov papiera, od tlače čiernobieleho až po plnofarebný na kriedový papier.

Čítaj viac